Festival uvědomění 2023

Sdílej: All Alternative -

🍀 Druhý ročník Festivalu uvědomění 2023 je tady! 🍀

Chystáme pro vás již další ročník inspirativní celodenní akce pod širým nebem, která bude i tentokrát nabitá pozitivním myšlením, příjemnou energií a vitálním přístupem k životu. I tentokrát nabídneme přední české osobnosti z oblasti zdraví, psychologie, vztahů a dalších směrů, včetně jednoho legendárního zahraničního hosta. ✨

Čeká vás také pestrý doprovodný program, rozšířená cateringová zóna s kvalitním a zdravým jídlem, prodejní stánky, jóga, relaxační i dětské hřiště, hudební doprovod kapely B1nary.
—————————————-

🍀 Kde a Kdy? 🍀

20. května 2023 ve Svojšicích u Pardubic

Místem konání Festivalu uvědomění bude i tentokrát přírodní amfiteátr ve Svojšicích. 🌳🌲 Toto místo je magické nejen svým nádherným prostředím v korunách stromů ale je také ideálním zázemím pro pořádání kulturních akcí.
—————————————-

🍀 Vystupující 🍀

✨ Erich von Däniken ✨

Záhadolog a nejúspěšnější světový spisovatel literatury faktu všech dob, napsal na toto téma 41 knih a po celém světě prodal přes 73 milionů výtisků, které byly přeloženy do 32 jazyků. Erich hovoří plynně čtyřmi jazyky a je zaníceným výzkumníkem, archeologem a vášnivým cestovatelem. To mu umožňuje zblízka zkoumat jevy, o kterých následně píše. Jeho výzkumná organizace A.A.S.R.A. (Archeology, Astronautics & SETI Research Association), sdružuje laiky i akademiky ze všech oblastí života po celém světě. Mezi jeho nejznámější dílo patří kniha „Vzpomínky na budoucnost“, která se ihned po vydání v roce 1968 stala naprostým bestsellerem po celém světě.

✨ Jaroslav Dušek ✨

Oblíbený český filmový a divadelní herec, scénárista a režisér, improvizátor, moderátor a především skvělý a zábavný vypravěč. Svým osobitým přístupem k životu pomáhá lidem nacházet přirozenou lehkost bytí, zaplňuje jejich srdce nadějí a laskavostí a jeho přednášky jsou naučné, vtipné a plné krásných úsměvů.

✨ MUDr. Radkin Honzák, CSc. ✨

Český psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog, který se specializuje na psychoterapii a je zastáncem psychosomatického (biopsychosociálního) přístupu. Jako autor se podepsal pod celou řadu populárně-naučných knih o psychologii, zdraví, léčení či psychosomatice.

✨ MUDr. Jan Vojáček ✨

Jako lékař ve své praxi propojuje vědecké poznatky o komplexním fungování lidského organismu a individuální přístup. Za pomoci funkční medicíny vede své klienty k uzdravení a duševní rovnováze. Je autorem knih “Umění být zdráv”, “Rozhodni se být zdráv”, atd.

✨ Petr Casanova ✨

Spisovatel a zakladatel online magazínu a nevšedního konceptu FirstClass.cz, který se zabývá vztahy, životními hodnotami a pozitivním přístupem k životu. Autor bestsellerů o vztazích 250 zákonů lásky nebo Dvanáct srdcí.

✨ MUDr. David Frej ✨

Ve své praxi se zabývá léčbou chronických a zejména civilizačních nemocí. Zaměřuje se na řešení vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživu, detoxikaci a regeneraci organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikace, individuální stravy včetně řešení potravinové intolerance a alergií. Je autorem mnoha knih.

✨ Petr Havlíček ✨

Kariéru odstartoval jako výživový poradce vrcholových sportovců – např. Tomáše Dvořáka a Kateřiny Neumannové. Do povědomí veřejnosti se zapsal účinkováním v televizním pořadu Jste to, co jíte. Odchyluje se od klasických postupů výživových poradců, zařazuje odborná vyšetření, zúročuje zkušenosti získané díky práci s vrcholovými sportovci a začleňuje nové metody ze zahraničí.

—————————————-

🎟 Vstupenky 🎟
bit.ly/Festival-uvedomeni-2023

➡ Předprodej 799 Kč + poplatky prodejce v síti Ticketstream

➡ Děti do 7 let včetně mají vstup zdarma. Věk musí rodiče prokázat platným dokladem s fotografií dítěte.

Více informací zde:
⏩ https://www.festivaluvedomeni.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *